operacja nosa gliwice

Korekcja nosa

Korekcja krzywizny nosa to dla wielu osób marzenie ściętej głowy ze względu na wysoką cenę zabiegu w prywatnych klinikach medycyny estetycznej.
Jednak czasami jest to zabieg, które nie ma na celu jedynie poprawy urody, ale i funkcjonalności naszego nosa.
Zdarza się bowiem, ze na wskutek stereo urazy mamy krzywą przegrodę nosową, która utrudnia nam oddychanie.
Niestety zabieg ten nie zawsze oznacza poprawy wyglądu naszego nosa. Sam zabieg w klinice odbywa się podczas jednej operacji, po której trzeba swoje przecierpieć. Zazwyczaj czas rekonwalescencji po operacji prostowania nosa wynosi 2 tygodnie, a do pełnego zagojenia się wszystkich raz trzeba dać swojemu ciału około miesiąca.

Niemniej jednak jest to zabieg, który może znacząco zwiększyć naszą samoocenę.

Chirurgia plastyczna z Wiki

Chirurgia plastyczna (kosmetyczna lub estetyczna) ? dziedzina medycyny zajmująca się korektą rzeczywistych lub odczuwanych defektów ciała. Związana ściśle z chirurgią dziecięcą, neurochirurgią, laryngologią, okulistyką, traumatologią, ortopedią oraz równie ważnymi jak fizjologia, patologia, immunologia, rehabilitacja, psychologia, psychiatria.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chirurgia_plastyczna

Kompleksy i krzywy nos

operacja nosa gliwice Kobiety mają bzika na punkcie swojej urody, przynajmniej większość z nich. Operacja i plastyka biustu czy botox to coraz częściej spotykane zabiegi, a wiele pań decyduje się też na korekcję i plastykę nosa.

Sam zabieg poleca się dla osób, które mają duże kompleksy z powodu kształtu i wyglądu swojego nosa, albo mają problemy z podstawowymi funkcjami tego narządu. Przeszkodą dla niektórych mogą być wysokie koszty, sięgające kwoty pięciocyfrowej.

Niektórzy również mają obawy co do samego przebiegu zabiegu czy bólu pooperacyjnego, który w tym przypadku nie jest duży, ale dość utrudnia oddychanie.

Niemniej jednak jest to zabieg nad którym warto się zastanowić..

Dodane: 21-02-2017 05:38

Tagi: operacja nosa Gliwice medycyna estetyczna uroda zdrowie

Widok do druku:

operacja nosa gliwice